Explore Bird Nests, Bird Cages, and more!

Explore related topics

Wonky Barbed Wire Heart With Spider Web And Spider Made To Order. $45.00, via Etsy.

Wonky Barbed Wire Heart With Spider Web And by thedustyraven. Would love to make something like the spider web heart for in the garden.

En mai fais ce qu'il te plaît... - Trois fois rien

wire wreath with a budding branch - love this - simple - black & cream-needs a little more fluff and maybe some small white lights?

Wire Art Gallery — Shelli Markee Silversmith

Handcrafted jewelry and wire sculptures. Jewelry is made with organic materials including oxidized silver, brass and copper. Each piece is handcrafted in my Seattle studio.

Příběh všech dob... V Betlémě... pro nás se narodil... Ztvárnila jsem narození Ježíška, je to symbol, bez kterého by snad ani vánoce nemohly být.... a pro mnohé i naplnění života.... Ten den, kdy kometa jasně na obloze zářila, utíkal Josef s Pannou Marií před zlým králem Herodem...  V městě Betlémě, v salaši narodil se Ježíšek ... Celý obrázek je vysoký 25 cm ...

Příběh všech dob... V Betlémě... pro nás se narodil... Ztvárnila jsem narození Ježíška, je to symbol, bez kterého by snad ani vánoce nemohly být.... a pro mnohé i naplnění života.... Ten den, kdy kometa jasně na obloze zářila, utíkal Josef s Pannou Marií před zlým králem Herodem... V městě Betlémě, v salaši narodil se Ježíšek ... Celý obrázek je vysoký 25 cm ...

wire owl outlines - Google Search

Sweet Copper Wire Wrapped Owl Earrings - very nice "inspiration" pieces for DIY craft

Závěs s ptáčky a vajíčkem Závěs je zhotoven z černého žíhaného drátu, který je ozdoben křepelčími vajíčky. Délka závěsu je cca 47cm a velikost ptáčků je cca 12x10cm. Můžete ho zavěsit na okno, lustr a kdekoliv, kde chcete mít kousek sluníčka a jara.

Závěs s ptáčky a vajíčkem What a unique idea with the eggs!

Pinterest
Search