Pinterest • il catalogo mondiale delle idee

Yargıtay Hukuk Genel Kurulu, elektrikte alınan kayıp-kaçak bedelini açılan dava sonucu hukuksuz buldu ve davayı tüketici lehine sonuçlandırdı.

Elektrik Kayıp Kaçak Bedeli Nasıl Geri Alınır?

mesuttaskin.com

http://www.mesuttaskin.com/malatya-gunes-santralinden-elektrik-uretmeye-basladi-527/

Malatya, Güneş Santralinden Elektrik Üretmeye Başladı

mesuttaskin.com

Güneş enerjisiyle çalışan Solar Impulse 2 uçağı, dünyanın çevresini dolaşmayı hedeflediği uzun yolculuğunda hiçbir sorunla karşılaşmadan Pasifik Okyanusu'nu geçmeyi başardı.

Solar Impulse 2 Pasifik’i Sorunsuz Geçti

mesuttaskin.com

Elektrik üretimi, doğalgaz, taşıma, yenilenebilir enerji, ve distribütörlük alanında hizmet veren Alman enerji devi E.ON 2015'te 7 milyar euro zarar etti.

Alman Enerji Devi E.ON 2015'te 7 Milyar Euro Zarar Etti

mesuttaskin.com

http://www.mesuttaskin.com/ytu-11-iltek-gunleri-22-martta-basliyor-321/ Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulubü'nce düzenlenen İleri Teknoloji (İLTEK) Günleri bu sene de dünyaca ünlü firmaları öğrencilerle buluşturacak.

YTÜ 11. İLTEK Günleri 22 Mart'ta Başlıyor

mesuttaskin.com

Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulubü tarafından her yıl düzenlenen RLC Günleri, bu sene de büyük ilgi gördü.

YTÜ 12. RLC Günleri Büyük İlgi Gördü

mesuttaskin.com

http://www.mesuttaskin.com/ogrenciler-gunesten-elektrik-ureten-canta-yapti-307/ Niğde Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Yenilenebilir Enerji Teknolojileri Bölümü öğrencileri güneş enerjisiyle elektrik üreten çanta yaptı.

Öğrenciler, Güneş'ten Elektrik Üreten Çanta Yaptı

mesuttaskin.com

http://www.mesuttaskin.com/ruzgar-enerjisinden-elektrik-uretimi-289/ Rüzgar'dan elektrik üretmek için rüzgar türbinleri kullanılır. Türbinler pervaneleri sayesinde enerjiyi önce mekaniğe daha sonra elektrik enerjisine dönüştürür.

Rüzgar Enerjisinden Elektrik Üretimi

mesuttaskin.com

http://www.mesuttaskin.com/elektrik-dagitim-personeline-fiziki-kriterler-getiriliyor-284/ Yüksek tehlikesi olan elektrik işiyle uğraşan personele, elektrik işçilerine ; boy, kilo, işitme, yaş ve refleks gibi fiziki kriterler getirilecek.

Elektrik Dağıtım Personeline Fiziki Kriterler Getiriliyor

mesuttaskin.com

İnternet üzerinden çok kolay ve hızlı bir şekilde elektrik faturanızın borcunu sorgulayabilir ve kolayca elektrik faturası borcunuzu online ödeyebilirsiniz http://www.mesuttaskin.com/elektrik-faturasi-borc-sorgulama-islemi-kolaylasti-278/

Elektrik Faturası Borç Sorgulama

mesuttaskin.com