Pinterest • il catalogo mondiale delle idee

Yargıtay Hukuk Genel Kurulu, elektrikte alınan kayıp-kaçak bedelini açılan dava sonucu hukuksuz buldu ve davayı tüketici lehine sonuçlandırdı.

http://www.mesuttaskin.com/malatya-gunes-santralinden-elektrik-uretmeye-basladi-527/

Güneş enerjisiyle çalışan Solar Impulse 2 uçağı, dünyanın çevresini dolaşmayı hedeflediği uzun yolculuğunda hiçbir sorunla karşılaşmadan Pasifik Okyanusu'nu geçmeyi başardı.

Elektrik üretimi, doğalgaz, taşıma, yenilenebilir enerji, ve distribütörlük alanında hizmet veren Alman enerji devi E.ON 2015'te 7 milyar euro zarar etti.

http://www.mesuttaskin.com/ytu-11-iltek-gunleri-22-martta-basliyor-321/ Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulubü'nce düzenlenen İleri Teknoloji (İLTEK) Günleri bu sene de dünyaca ünlü firmaları öğrencilerle buluşturacak.

Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulubü tarafından her yıl düzenlenen RLC Günleri, bu sene de büyük ilgi gördü.

http://www.mesuttaskin.com/ogrenciler-gunesten-elektrik-ureten-canta-yapti-307/ Niğde Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Yenilenebilir Enerji Teknolojileri Bölümü öğrencileri güneş enerjisiyle elektrik üreten çanta yaptı.

http://www.mesuttaskin.com/ruzgar-enerjisinden-elektrik-uretimi-289/ Rüzgar'dan elektrik üretmek için rüzgar türbinleri kullanılır. Türbinler pervaneleri sayesinde enerjiyi önce mekaniğe daha sonra elektrik enerjisine dönüştürür.

http://www.mesuttaskin.com/elektrik-dagitim-personeline-fiziki-kriterler-getiriliyor-284/ Yüksek tehlikesi olan elektrik işiyle uğraşan personele, elektrik işçilerine ; boy, kilo, işitme, yaş ve refleks gibi fiziki kriterler getirilecek.

İnternet üzerinden çok kolay ve hızlı bir şekilde elektrik faturanızın borcunu sorgulayabilir ve kolayca elektrik faturası borcunuzu online ödeyebilirsiniz http://www.mesuttaskin.com/elektrik-faturasi-borc-sorgulama-islemi-kolaylasti-278/