Embelsira

8 Pin2 Follower
Kjo eshte nje embelsire mjaft e lehte ne pergatitje dhe dhume e mire ne shije.Kryesisht mund ta konsumoni ne mbremje.    Perberesit : 2...

Kjo eshte nje embelsire mjaft e lehte ne pergatitje dhe dhume e mire ne shije.Kryesisht mund ta konsumoni ne mbremje. Perberesit : 2...

Mund t’ju duket e pabesueshme, por orizin mund ta përdorni edhe për të bërë një recetë keku fantastike. Do t’ju bëjë të harroni shijen dhe...

Mund t’ju duket e pabesueshme, por orizin mund ta përdorni edhe për të bërë një recetë keku fantastike. Do t’ju bëjë të harroni shijen dhe...

Kjo recetë keku nuk ka nevojë për vezë, kos apo qumësht. Përgatitet shumë thjeshtë me ujë dhe uthull dhe ka një shije të pakrahasueshme.  Pë...

Kjo recetë keku nuk ka nevojë për vezë, kos apo qumësht. Përgatitet shumë thjeshtë me ujë dhe uthull dhe ka një shije të pakrahasueshme. Pë...

Mund t’ju duket e pabesueshme, por orizin mund ta përdorni edhe për të bërë një recetë keku fantastike. Do t’ju bëjë të harroni shijen dhe a...

Mund t’ju duket e pabesueshme, por orizin mund ta përdorni edhe për të bërë një recetë keku fantastike. Do t’ju bëjë të harroni shijen dhe a...

Karotat mund t’i përdorni edhe për të bërë një recetë të shijshme keku. Njihuni me përbërësit që ju duhen për të përgatitur këtë recetë të v...

Karotat mund t’i përdorni edhe për të bërë një recetë të shijshme keku. Njihuni me përbërësit që ju duhen për të përgatitur këtë recetë të v...

Buka e pashkës sipas recetës greke. Një lloj buke e ushqyeshme dhe me kalori. E gatuar në mënyrë tradicionale është tepër e shijshme dhe...

Buka e pashkës sipas recetës greke. Një lloj buke e ushqyeshme dhe me kalori. E gatuar në mënyrë tradicionale është tepër e shijshme dhe...

Nje vakt i perkryer per mengjes.Pavaresisht nga emri , kjo recete eshte me prejardhje nga SHBA, por ndyshe i njohur buke me veze.  Perberesi...

Nje vakt i perkryer per mengjes.Pavaresisht nga emri , kjo recete eshte me prejardhje nga SHBA, por ndyshe i njohur buke me veze. Perberesi...

Rolada me Nutella është vertete klasike, e lehtë për tu përgatitur, e shpejtë dhe në veçanti e pëlqyer nga të gjithë, të mëdhenj dhe të ...

Rolada me Nutella është vertete klasike, e lehtë për tu përgatitur, e shpejtë dhe në veçanti e pëlqyer nga të gjithë, të mëdhenj dhe të ...


Altre idee
Pinterest
Cerca