Four different red and white homespun fabric hearts with the letters N O E L attached to their fronts.

Four different red and white homespun fabric hearts with the letters N O E L attached to their fronts. They are strung together with red beads and cinnamon sticks, with a matching homespun hanging loop.

Závěsné srdíčko Shabby chic Závěsná dekorace - srdíčko v úpletu ve stylu Shabby chic  Zdobení ručně vinutými růžičkami každá s  perličkou a bavlněná krajka. Jako závěs je bižuterní zlatý řetízek s perličkou. Barvy starorůžová, krémová,bílá. Průměr 10 cm.

Závěsné srdíčko Shabby chic Závěsná dekorace - srdíčko v úpletu ve stylu Shabby chic Zdobení ručně vinutými růžičkami každá s perličkou a bavlněná krajka. Jako závěs je bižuterní zlatý řetízek s perličkou. Barvy starorůžová, krémová,bílá. Průměr 10 cm.

Krajkové srdíčko Shabby Chic Srdíčko v jemných  barvách růžové, ostružinové a smetanové. Použity jsou různé krajky a korálky a tři textilní růžičky Průměr 10 cm

Krajkové srdíčko Shabby Chic Srdíčko v jemných barvách růžové, ostružinové a smetanové. Použity jsou různé krajky a korálky a tři textilní růžičky Průměr 10 cm

Heart pocket with lace and other pretties.

I made myself this heart pocket holder, I made several before, but I wanted to make one for myself.

Pinterest
Search