Pinterest • il catalogo mondiale delle immagini
da diyandcraftsideas.com

Top Ideas to Create a DIY Photo Gallery Wall Layouts

Top Ideas to Create a DIY Photo Gallery Wall Layouts

74
9

http://www.archiproducts.com/ru/продукты/119037/кухонныи-гарнитур-one-rifra.html/

7
1

Sei uno che ama variare la disposizione del soggiorno ma sei costretto a…

da BuzzFeed

22 Things That Belong In Every Bookworm's Dream Home

Happy reading

105
30
da sefibo

Almwellness-Hotel Tuffbad Dörfl (Sankt Lorenzen im Lesachtal, Rakousk)

Objekt nabízí nekuřácké pokoje. Všechny ubytovací jednotky mají ústřední topení, kuchyň a koupelnu. K vysokému komfortu patří u většiny pokojů i balkón nebo terasa. V pokojích se nachází rozkládací pohovka. K dispozici je také sejf. Ve vybavení je standardně i pračka. O pohodlí hostů se postará telefon, televize a rádio. V koupelnách je sprchový kout, vana, bidet, vysoušeč vlasů a župan.

2

Objekt nabízí nekuřácké pokoje. Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci a koupelnu. Většina pokojů má balkón. Ze svých ubytovacích jednotek mají hosté překrásný výhled na moře. V pokojích se nachází dvoulůžková postel. Je možné požádat o přistýlku. K vybavení patří také sejf a minibar. Kuchyňský kout je vybaven varnou konvicí/kávovarem. Celkové vybavení doplňuje ještě připojení k internetu, telefon a televize. Pro hosty je připravena domácí obuv. V koupelnách je sprchový kout a vysoušeč…

2
da sefibo

Questenberk (Prague, Czech Republic)

Situated in the Baroque Questenberk Palace near the Strahov Monastery, this historical-style hotel is only 500 m away from Prague Castle. Charles Bridge is just a 15-minute walk from the hotel. There is a 24-hour tram service from Pohorelec tram stop, located 200 m away. Guests can reach the city centre in around a 5-minute drive and Václav Havel Airport Prague is some 10 km from the hotel.

2
da sefibo

Renomme (Jekaterinburg, Russian Federation)

Each of the rooms is appointed with air conditioning and a bathroom. A balcony is included as standard in most rooms, offering additional space for relaxation. A double bed ensures a good night's sleep. A safe and a minibar are also available. The advantages of the rooms include a mini fridge. Other features include internet access, a TV and WiFi. Bathrobes is provided in the bathrooms. The accommodation offers non-smoking rooms.

2
da sefibo

Kempinski Hotel Cathedral Square (Vilnius, Lithuania)

Each of the rooms is appointed with air conditioning and a bathroom. A safe and a minibar are also available. A mini fridge and a tea/coffee station ensure a comfortable stay. A telephone and a TV add to the comfort of the holiday. Amenities in the bathrooms include a shower. A hairdryer and bathrobes are provided for everyday use. The hotel offers non-smoking rooms.

2