Pinterest • il catalogo mondiale delle idee

From 193 €: Verwöhnhotel Berghof (Sankt Johann im Pongau, Austri)

L’hotel offre camere per famiglie e camere non fumatori. Tutte le camere dispongono di soggiorno e bagno. Nella maggior parte delle camere è disponibile un balcone. Le unità abitative sono dotate di area soggiorno e zona notte. Gli ospiti potranno disporre di camere separate, letto a due piazze o divano letto. È possibile richiedere letti aggiuntivi. Sono disponibili una cassetta di sicurezza e un minibar. Gli ospiti potranno fare uso di un minifrigo. Tra gli extra che rendono piacevole il…

2

From 5 543 Kč: Salinda Resort Phu Quoc Island (Phu Quoc, Vietnam)

Resort nabízí pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje. Všechny pokoje mají klimatizaci, kuchyň a koupelnu. Většina ubytovacích jednotek má balkón nebo terasu. K vybavení patří také sejf a minibar. Ubytovací jednotky mají mini ledničku. Ke komfortnímu vybavení patří televize. Kromě toho naleznou hosté ve svém pokoji domácí obuv. Koupelny mají sprchový kout, vanu, vířivou vanu, vysoušeč vlasů a župan.

1
4

From 9 037 Kč: Unique Hotel Post (Zermatt, Švýcarsko)

Objekt nabízí pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje. Ve většině ubytovacích jednotek patří ke standardu i balkón. V ubytovacích jednotkách se nachází dvoulůžková postel. K vybavení patří také sejf a pracovní stůl. Ubytovací jednotky mají připojení k internetu, telefon, televizi a DVD přehrávač. Pro hosty je připravena domácí obuv. V koupelnách je sprchový kout, vana a župan.

1
2

From 3 592 Kč: Gartenhotel Crystal (Fügen im Zillertal, Rakousk)

Hotel nabízí nekuřácké pokoje. Ve většině pokojů patří ke standardu i balkón. Je možné požádat o přistýlku. K dispozici je také sejf. O pohodlí hostů se postará telefon, televize a rádio. Pro hosty je připravena domácí obuv. V koupelně je sprchový kout, vysoušeč vlasů a župan.

3

Chongqing Hengda (Čchung-čching, Čína)

Objekt nabízí pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje. Vybavení ubytovacích jednotek zahrnuje připojení k internetu a televizi. Kromě toho naleznou hosté ve svém pokoji domácí obuv.

5

From 8 439 Kč: The Last Word - Franschhoek (Franschhoek, Jižní Afrika)

Hotel nabízí nekuřácké pokoje. Všechny pokoje mají klimatizaci a koupelnu. Většina ubytovacích jednotek má balkón. K vybavení všech pokojů patří sejf a minibar. K dispozici je také mini lednička a varná konvice/kávovar. V ubytovacích jednotkách je telefon, televize a DVD přehrávač. Kromě toho naleznou hosté ve svém pokoji domácí obuv. Koupelny mají vysoušeč vlasů a župan.

1
1

From 18 916 Kč: Santavenere (Maratea, Itálie)

Objekt nabízí nekuřácké pokoje. Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci a koupelnu. Většina pokojů má balkón. Ze svých ubytovacích jednotek mají hosté překrásný výhled na moře. V pokojích se nachází dvoulůžková postel. Všechny ubytovací jednotky mají sejf, mini ledničku, připojení k internetu a WiFi. Pro hosty je připravena domácí obuv. V koupelnách je sprchový kout, vana a župan.

2

From 8 007 Kč: Park Hyatt Vienna (Vídeň, Rakousk)

Hotel nabízí pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje. Všechny pokoje mají klimatizaci, ústřední topení, kuchyň a koupelnu. V ubytovacích jednotkách se nachází kingsize manželská postel. Je možné požádat o přistýlku. K vybavení patří také sejf a minibar. Ke zpříjemnění pobytu slouží mini lednička a varná konvice/kávovar. Ve vybavení je standardně i sada na žehlení. V pokojích je připojení k internetu, telefon a televize. Koupelny mají sprchový kout, vanu, vysoušeč vlasů a župan.

1
3

From 7 621 Kč: Alvear Art Hotel (Buenos Aires, Argentina)

Objekt nabízí nekuřácké pokoje a pokoje pro kuřáky. Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci, ústřední topení a koupelnu. K vybavení patří také sejf, minibar a pracovní stůl. Ke zpříjemnění pobytu slouží lednička, mini lednička a varná konvice/kávovar. Ve vybavení je standardně i sada na žehlení. Ubytovací jednotky mají připojení k internetu, telefon, televizi, rádio a stereo aparaturu. Pro hosty je připravena domácí obuv. V koupelnách je sprchový kout, vana, vířivá vana, vysoušeč vlasů a…

2
3

From 73 €: Jaz Solaya Resort (Madinat Coraya, Egipto)

El hotel se encuentra en el distrito de Marsa Alam, justo al lado de una playa de arena en el mar Rojo. Está aproximadamente a 5 km del aeropuerto internacional de Marsa Alama, a 67 km de Quseir, a 210 km al sur de Hurgada y a 240 km de Luxor.

2
3