Pinterest • il catalogo mondiale delle idee
da sefibo

Jinhui Nanjing (Нанкин, Китай)

Удобства в номерах сделают ваше пребывание в отеле максимально комфортным. По желанию размещение в семейных номерах и в номерах для некурящих.

2
da sefibo

Hotel Monte Rosa (Zermatt, Switzerland)

Rooms feature a bathroom. Most rooms feature a balcony with a view for guests' enjoyment. There is also a safe. A telephone, a TV and a radio add to the comfort of the holiday. Amenities in the bathrooms include a shower. A hairdryer and bathrobes are provided for everyday use. The establishment offers family rooms and non-smoking rooms.

1
2
da sefibo

Jiaye Number 1 Mansion - Nanjing (Nanjing, China)

The establishment's comfortable accommodation units offer a pleasant stay. The accommodation offers family rooms and non-smoking rooms.

3
da sefibo

Kempinski Hotel Chongqing (Čchung-čching, Čína)

Objekt nabízí pokoje pro rodiny, nekuřácké pokoje a pokoje pro kuřáky. K dispozici je také sejf. Ke zpříjemnění pobytu slouží lednička, mini lednička a varná konvice/kávovar.

5
da sefibo

Zhaxidele Hotel (Shangri-La, China)

The establishment's comfortable accommodation units offer a pleasant stay. The hotel offers family rooms and non-smoking rooms.

2
da sefibo

The Langham Shenzhen (Šen-čen, Čína)

Objekt nabízí pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje. Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci a kuchyň. K dispozici je také sejf. Ke zpříjemnění pobytu slouží lednička, mini lednička a varná konvice/kávovar. Televize patří k základnímu vybavení pokoje. V koupelnách je sprchový kout a vana.

5
da sefibo

Wan Fu International (Баоцзи, Китай)

Благоустроенные номера гарантируют качественный отдых в отеле. По желанию размещение в семейных номерах и в номерах для некурящих.

3
da sefibo

Jing An Shangri-La West Shanghai (Šanghaj, Čína)

Hotel nabízí pokoje pro rodiny, nekuřácké pokoje a pokoje pro kuřáky. K dispozici je také sejf. Ke zpříjemnění pobytu slouží lednička, mini lednička a varná konvice/kávovar. Televize patří k základnímu vybavení pokoje. V koupelně je sprchový kout, vana a vysoušeč vlasů.

5
da sefibo

Bardessono (Napa, USA)

Each of the rooms is appointed with air conditioning. All rooms feature a mini fridge and WiFi. The hotel offers family rooms and non-smoking rooms.

1
2
da sefibo

Prestige Hotel Budapest (Budapešť, Maďarsko)

Objekt nabízí pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje. Vybavení ubytovacích jednotek zahrnuje sejf, mini ledničku, varnou konvici/kávovar a WiFi. V koupelnách je sprchový kout a vířivá vana.

5