Pinterest • il catalogo mondiale delle immagini

Piantana in metallo cromato con portasciugamani ed accappatoi 178 cm: Amazon.it: Casa e cucina

da sefibo

Sofitel Legend Peoples Grand Hotel Xian (Si-an, Čína)

Hotel nabízí pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje. Všechny pokoje mají klimatizaci, obývací část, kuchyň a koupelnu. K vybavení patří také sejf a minibar. Všechny ubytovací jednotky mají kuchyňský kout s mini ledničkou a varnou konvicí/kávovarem. Telefon, televize a rádio se postarají o příjemný pobyt. V koupelně je sprchový kout, vana, vysoušeč vlasů a župan.

1
da sefibo

Salinda Resort Phu Quoc Island (Phu Quoc, Vietnam)

Resort nabízí pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje. Všechny pokoje mají klimatizaci, kuchyň a koupelnu. Většina ubytovacích jednotek má balkón nebo terasu. K vybavení patří také sejf a minibar. Ubytovací jednotky mají mini ledničku. Ke komfortnímu vybavení patří televize. Kromě toho naleznou hosté ve svém pokoji domácí obuv. Koupelny mají sprchový kout, vanu, vířivou vanu, vysoušeč vlasů a župan.

1
da sefibo

Portrait Firenze (Florenc, Italy)

The hotel features rooms with air conditioning, a kitchen and a bathroom. A safe and a minibar are also available. A mini fridge and a tea/coffee station ensure a comfortable stay. Other features include a TV, a DVD player and WiFi. A hairdryer and bathrobes are provided in the bathrooms for everyday use. The accommodation offers family rooms and non-smoking rooms.

5

Hotel nabízí pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje. Všechny pokoje mají klimatizaci a koupelnu. Většina ubytovacích jednotek má balkón. K vybavení všech pokojů patří sejf a minibar. K dispozici je také mini lednička a varná konvice/kávovar. Telefon, televize a rádio se postarají o příjemný pobyt. V koupelně je sprchový kout, vana, vysoušeč vlasů a župan.

1
da sefibo

Crowne Plaza Nanchang Riverside (Nanchang, China)

The establishment features rooms with air conditioning and a bathroom. Extra beds can be requested. A safe, a minibar and a desk are also available. A fridge, a mini fridge and a tea/coffee station ensure a comfortable stay. Other features include internet access, a telephone, a games console and WiFi. A hairdryer and bathrobes are provided in the bathrooms for everyday use. The accommodation offers non-smoking rooms.

3
da sefibo

Grand Resort Bad Ragaz (Bad Ragaz, Švýcarsko)

Komplex nabízí pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje. Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci a koupelnu. Většina pokojů má balkón. K vybavení všech ubytovacích jednotek patří sejf a minibar. K dispozici je také lednička, mini lednička a varná konvice/kávovar. O pohodlí hostů se postará telefon a televize. V koupelnách je sprchový kout, vysoušeč vlasů a župan.

1
da sefibo

Taizhou Phoenix Villa (Taizhou (Zhejiang), China)

Each of the rooms is appointed with air conditioning and a bathroom. All rooms feature a minibar, a fridge, internet access and a telephone. Guests will also find slippers in their rooms. The bathroom offers convenient facilities including a shower. A hairdryer and bathrobes are provided for everyday use. The accommodation offers family rooms and non-smoking rooms.

1
2
da sefibo

Crowne Plaza Lanzhou (Lanzhou, China)

Each of the rooms is appointed with air conditioning and a bathroom. A safe and a minibar are also available. A fridge, a mini fridge and a tea/coffee station ensure a comfortable stay. A TV and WiFi add to the comfort of the holiday. Amenities in the bathrooms include a shower. A hairdryer and bathrobes are provided for everyday use. The accommodation offers non-smoking rooms.

4

Objekt nabízí nekuřácké pokoje. Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci a koupelnu. Většina pokojů má balkón. K vybavení všech ubytovacích jednotek patří sejf a minibar. Ke zpříjemnění pobytu slouží lednička, mini lednička a varná konvice/kávovar. Připojení k internetu patří k základnímu vybavení pokoje. V koupelnách je vysoušeč vlasů a župan.

2