Esmeralda Dashi

Esmeralda Dashi

Esmeralda Dashi
Altre idee da Esmeralda
23-Bob Hairstyle 2017

23-Bob Hairstyle 2017

Cute...but all the different tones would require more maintenance than I want to deal with.

Cute...but all the different tones would require more maintenance than I want to deal with.

caschetto francese - Cerca con Google

caschetto francese - Cerca con Google

panfocaccia

panfocaccia

Crostata morbida in 10 minuti

Crostata morbida in 10 minuti

Zuppa di ceci funghi e patate http://blog.giallozafferano.it/oggisicucina/zuppa-di-ceci-funghi-e-patate/

Zuppa di ceci funghi e patate http://blog.giallozafferano.it/oggisicucina/zuppa-di-ceci-funghi-e-patate/

Përbërësit: 300g gjize, 250g mish ose melci, 3 domate,2 speca, 150g vaj ulliri, 3 thelbinj hudhra,spec i kuq 1 lug gjelle, 2 kokrra qepe dhe kripe… Udhëzimet Marim nje tigan hedhim vajin, hedhim mbrenda ne tigan mishin qepen trazohen,,me pas hedhim domatet e grira, hudrat, specin e kuq,i trazojm dhe i lejme per 20 min...Read More

Përbërësit: 300g gjize, 250g mish ose melci, 3 domate,2 speca, 150g vaj ulliri, 3 thelbinj hudhra,spec i kuq 1 lug gjelle, 2 kokrra qepe dhe kripe… Udhëzimet Marim nje tigan hedhim vajin, hedhim mbrenda ne tigan mishin qepen trazohen,,me pas hedhim domatet e grira, hudrat, specin e kuq,i trazojm dhe i lejme per 20 min...Read More

tave-kosi-receta-gatimi-arti-shqip-pjata-tradicionale-shqiptare-2

tave-kosi-receta-gatimi-arti-shqip-pjata-tradicionale-shqiptare-2

Torta con farina di castagne - In Cucina con Me

Torta con farina di castagne - In Cucina con Me

Biscotti soffici alla ricotta                                                                                         More

Biscotti soffici alla ricotta More