Pinterest • il catalogo mondiale delle idee

Biesseci Bursa Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

20 Pin8 Follower

İlkelerimiz - Yeniliklere açık olmak, araştırmak ve gelişmek, - Müşterilerimizin talep ve beklentilerini tam anlamıyla karşılayabilmek için dinamik, disiplinli, planlı, hızlı ve kaliteli üretim yapmak, - Toplumsal sorumluluklarımızın bilincinde, çevreye duyarlı, doğayla barışık, birlik içinde çalışmak.

MODEL ÜRETİM ÜNİTESİ Fabrikamız bünyesinde 4 ayrı modelhane ve her modelhaneye bağlı birer takım bulunmaktadır. Her takım, hizmet verdiği müşterilerine bağlı bulunduğu modelhanede koleksiyon ve numuneler hazırlamaktadır. Her modelhanenin kendine ait Gerber Model Kalıp sistemi mevcuttur. Numune talebinden gönderilme aşamasına kadar tüm süreç, modelhane iş akış sistemine göre gerçekleştirilmektedir. Her modelhanede müşteri ve pazara göre çalışma ve iş akışı sistemi oluşturulmuştur.

Firmamızın kurucusu Özhan Canaydın’ın izinden gidiyor; işimize olan saygımızı ve sorumluluğumuzu hissediyor, kalite anlayışımızı ve en önemlisi her gün aynı çatı altında bir AİLE olarak çalıştığımızı bilerek güne başlıyor ve bağlılığımızı işimize yansıtıyoruz…

Biesseci Bursa Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

ÜRETİMDE YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARI Gelecek nesillere olan sorumluluğumuz kapsamında Biesseci ailesi olarak daha fazla oranda yenilenebilir kaynaklar (güneş, rüzgar, su) ile üretilen enerji kullanmalıyız. Toplam enerji tedariğimiz içinde bulunmayan yenilenebilir enerjiyi kaynaklarımıza dahil etmek için çalışmalar yapmak ve projeler geliştirmek amacındayız.

speech 1

Biesseci Bursa Tekstil San. ve Tic. A.Ş. İş Sağlığı ve İş Güvenliği Politikamız

Yeni bir yılda yüzünüzden gülücükler, gönlünüzden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar dileriz.

Biesseci Bursa Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. Çevre Politikamız http://www.biesseci.com.tr/kurumsal/politikalarimiz/

-Our HR Policy- Establish a Human Resources System which is pertinent to the team work and team spirit, open to the development, feeling safe and happy being working in this institution, to transform work into a success.

OUR VISION We are following our founder Özhan CANAYDIN’s path; we are feeling our responsibility and our respect to our work, knowing our quality perception and every day, starting to the day knowing that we work under the same roof as a family and reflect our commitment to our work.