Arganpur Öneriler

Argan Yağı Kullanım Önerileri
Kısa sürede daha sağlıklı ve güçlü tırnaklara ulaşmak için Arganpur'dan size ufak bir öneri...  Birkaç damla limon suyu ve Argan yağı'nı karıştırarak 15 dakika süresince tırnaklarınıza uygulayın. Hafta bir kez düzenli kullanımda tırnaklarınızda ki değişikliği fark edeceksiniz.

Kısa sürede daha sağlıklı ve güçlü tırnaklara ulaşmak için Arganpur'dan size ufak bir öneri... Birkaç damla limon suyu ve Argan yağı'nı karıştırarak 15 dakika süresince tırnaklarınıza uygulayın. Hafta bir kez düzenli kullanımda tırnaklarınızda ki değişikliği fark edeceksiniz.

Kadınlar İçin Günün Arganpur İpucu!  Saç boyama işlemini eğer kendiniz yapıyorsanız, saç boyanıza ekleyeceğiniz birkaç damla argan yağı ile boyama işleminin olumsuz etkilerini azaltmanız mümkün!

Kadınlar İçin Günün Arganpur İpucu! Saç boyama işlemini eğer kendiniz yapıyorsanız, saç boyanıza ekleyeceğiniz birkaç damla argan yağı ile boyama işleminin olumsuz etkilerini azaltmanız mümkün!

Argan yağı ile yapacağınız saç bakım kürü sayesinde günden güne güçlenen saçlarınızla baharı daha mutlu karşılayabilmek sizin elinizde!

Argan yağı ile yapacağınız saç bakım kürü sayesinde günden güne güçlenen saçlarınızla baharı daha mutlu karşılayabilmek sizin elinizde!

Haftanın yorgunluğunu ancak iyi bir masaj ile üstümden atarım diyenler; Argan yağı ile yapılacak masaj güneş ışınları, sigara, stres ve çevre kirliliğinin olumsuz etkilerini ortadan kaldırıp hücrelerin yenilenmesini sağlayarak cildinizi canlandırır.

Haftanın yorgunluğunu ancak iyi bir masaj ile üstümden atarım diyenler; Argan yağı ile yapılacak masaj güneş ışınları, sigara, stres ve çevre kirliliğinin olumsuz etkilerini ortadan kaldırıp hücrelerin yenilenmesini sağlayarak cildinizi canlandırır.

Sağlıklı Yaşamın, Sağlıklı Seçimlerden Geçtiğini Unutmayın!  Arganpur gündüz kremi ile cildinizden sağlık eksik olmayacak. Bio-Argan Yağlı, Bio-Nar Özlü ve Bio-Güllü gündüz kremi, cildinize pürüzsüz bir görünüm verir ve gün boyu cildinizi ideal bir şekilde nemlendirir. İçeriğindeki arganözü cildinizi nem kaybına ve olumsuz çevresel etkenlere karşı koruyarak yaşlanmaya karşı savaşır. Ultra-viyole ışınlara karşı cildinizi hafif ve doğal bir şekilde korur.

Sağlıklı Yaşamın, Sağlıklı Seçimlerden Geçtiğini Unutmayın! Arganpur gündüz kremi ile cildinizden sağlık eksik olmayacak. Bio-Argan Yağlı, Bio-Nar Özlü ve Bio-Güllü gündüz kremi, cildinize pürüzsüz bir görünüm verir ve gün boyu cildinizi ideal bir şekilde nemlendirir. İçeriğindeki arganözü cildinizi nem kaybına ve olumsuz çevresel etkenlere karşı koruyarak yaşlanmaya karşı savaşır. Ultra-viyole ışınlara karşı cildinizi hafif ve doğal bir şekilde korur.

Haftada İki Defa Uygulayacağınız Bu Maske İle, Cildinizi İhtiyacı Olan Nem İle Kavuşturun!   Kuru ciltler için onarma ve canlandırma özelliği olan nemlendirici maske, Organik-Gül Suyu ve Organik-Nar Özleri, cildinizi derinlemesine nemlendirir. Cildinizin doğal asit koruma tabakasını onarır ve yaşlanmaya karşı yoğun bir şekilde korur. Haftada iki defa yüzünüze ve boynunuza kalın bir katman halinde uygulayın. 15 dakika beklettikten sonra ılık suyla durulayın.

Haftada İki Defa Uygulayacağınız Bu Maske İle, Cildinizi İhtiyacı Olan Nem İle Kavuşturun! Kuru ciltler için onarma ve canlandırma özelliği olan nemlendirici maske, Organik-Gül Suyu ve Organik-Nar Özleri, cildinizi derinlemesine nemlendirir. Cildinizin doğal asit koruma tabakasını onarır ve yaşlanmaya karşı yoğun bir şekilde korur. Haftada iki defa yüzünüze ve boynunuza kalın bir katman halinde uygulayın. 15 dakika beklettikten sonra ılık suyla durulayın.

Günde 2 Kaşık Sağlık!  Argan yağı diğer yağlarda bulunmayan özel bitki fitosterolleri içerir. Fitosteroller de kolesterol hazmını düzenleme ve kanserle mücadele etme özelliklerine sahiptirler. Argan esansiyel yağı oleik asit yönünden zengindir. Oleik asit ise kötü kolesterol düzeyini düşürmeye ve iyi kolesterolü yükseltmeye yardımcı olur. Oleik aside ek olarak argan yağının içinde prostaglandinlere dönüşebilen farklı asitler de bulunmaktadır.

Günde 2 Kaşık Sağlık! Argan yağı diğer yağlarda bulunmayan özel bitki fitosterolleri içerir. Fitosteroller de kolesterol hazmını düzenleme ve kanserle mücadele etme özelliklerine sahiptirler. Argan esansiyel yağı oleik asit yönünden zengindir. Oleik asit ise kötü kolesterol düzeyini düşürmeye ve iyi kolesterolü yükseltmeye yardımcı olur. Oleik aside ek olarak argan yağının içinde prostaglandinlere dönüşebilen farklı asitler de bulunmaktadır.

Pinterest
Cerca