Adda's All – Fashion Food inspiruar nga Rezarta Skifteri- Krem speci me shafran

pin 1
heart 1

Adda's All – Fashion Food inspiruar nga Marcia Cross – Rizoto me lakër të kuqe dhe djathë gorgonzola

pin 1

Adda's All – Fashion Food inspiruar nga @ninnasblog – Sallatë shumëngjyrëshe me kuinoa dhe perime

Adda's All – Fashion Food inspiruar nga Aulona Musta – “panna cotta” pana kota me luleshtrydhe

Adda's All – Fashion Food inspiruar nga Albana Osmani – supe luleshtrydhesh “polka dots”

Adda's All – Fashion Food inspiruar nga Kristi Janku-Kapreze me patëllxhanë

Adda's All – Fashion Food inspiruar nga Estela Ujka – Parfe me boronic dhe shampanjë

Adda's All – Fashion food inspiruar nga Elsa Ymeri- tartar specash dhe patëllxhani me mocarela buallice

Adda's All – Fashion Food inspiruar nga Versace – krem lulelakre violë

Adda's All – Food People – Olivia Wilde vs Lulelakra Violë

Pinterest • il catalogo mondiale delle idee
Search